• High level of INSTRUMENT is the first impression that customers and markets rely on for trust
 • Multi-process combined equipment organization, able to meet various process requirements
 • The application of high precision equipment is the resource of stable quality and productivity
 • професионална

  професионална

  Имаме експертиза за да се квалификува нашите компоненти пред дистрибуција обезбедување на потребниот квалитет за нашите клиенти.
 • апликација

  апликација

  Поголемиот дел од нашите производи се широко се применуваат во воздушни компресори, електрични и електронски инструменти, автомобилски системи.
 • испорака

  испорака

  Од моментот кога ќе добиеме вашето барање за понуда преку испорака на делови, ќе најдете ни да се биде многу комуникативни и партнер за соработка.
 • sda

ЗА НАС

Ние производство на делови тука во Кина покриваат различни области од едноставни печат да се комплицира ЦПУ обработка. Ние се бориме со што да се нарекуваме бидејќи ние не сме традиционален машина продавница, продавачот или биро метални делови услуги. Без разлика, откако ќе се работи со ETCN, ќе ни се јавите доверлив и професионален партнер.

НАУЧИ ПОВЕЌЕ

Избрана Производи

WhatsApp Онлајн Chat!